Pousada Fernandes
Goście mogą popływać w basenie, a hotel Pousada Fernandes Aratuba zapewnia widoki na górę.
Lotnisko Pinto Martins znajduje się w 125 km, a Indigena Kaninde Museum jest w około 3 km od hotelu. 65 minut jazdy do Caucaia.
- Lokalne atrakcje
- Indigena Kaninde Museum3055 km
- Lotniska
- Lotnisko Pinto Martins123 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Usługi rekreacyjne
- Ogród
Do dyspozycji gości w pokoju
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Przyjazd: od 12:00 do 16:00
Wyjazd: od 08:00 do 12:00
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Ile czasu zajmie dotarcie do centrum miasta z hotelu Pousada Fernandes?
Podróż od hotelu Pousada Fernandes do centrum miasta zajmuje 10 min spacerem. - 🚗
Gdzie możemy zaparkować nasz pojazd podczas pobytu w hotelu Pousada Fernandes?
Hotel Pousada Fernandes udostępnia parking. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w hotelu Pousada Fernandes?
Goście hotelu Pousada Fernandes powinni wymeldować się o 12:00. - 💵
Jaka jest cena pokoju w tym hotelu?
Średnia cena pokoju w tym hotelu to 33 $. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, skontaktuj się z personelem hotelu. - ❓
Jaki rodzaj basenu ma ten hotel?
Basen jest dostępny w tym hotelu.